Kupno personalizowanej świecy

Zbliżał się ślub i wesele mojej córki. Długo zastanawiałam się, jaki dać jej i jej narzeczonemu prezent z tej okazji. Zależało mi na tym, aby mógł on stanowić piękną pamiątkę, którą będą mogli cieszyć się nawet przez długie lata po ślubie. Moja sąsiadka podpowiedziała mi, że dobrym prezentem mogą być personalizowane świeczki. Przyznam szczerze, że pierwszy raz usłyszałam o czymś takim.

Zamówiłam personalizowaną świecę dla córki

świeca personalizowanaDowiedziałam się od niej, w jakim sklepie internetowym znajdę naprawdę piękne świeczki. Podpowiedziała mi, że są one dostępne w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie. Jeszcze tego samego dnia weszłam na tą stronę i muszę przyznać, że nie spodziewałam się, aż tak szerokiej oferty. Od razu się przekonałam, że świeca personalizowana będzie świetnym prezentem. Mogłam tam wybrać nie tylko jaka kompozycja zapachowa i rodzaj wosku zostanie użyty do stworzenia wosku, ale także w jakim pojemniku będzie ona wykonana, (na przykład czy ma to być szklany pojemnik w kształcie serca, czy też metalowy w standardowym, kwadratowym kształcie). Każda świeczka zamówiona w tym sklepie była ręcznie wykonana z najwyższej jakości tworzyw i materiałów. Ostatecznie zdecydowałam się zamówić świecę z wosku parafinowego o kwiatowym, delikatnym zapachu. Całość miała mieć kształt dwóch złączonych serc. Dodatkowo miała ona posiadać drewniane wieczko.

Dzięki temu całość prezentowała się naprawdę elegancko i bardzo dobrze pasowała na prezent. Już wkrótce przekonałam się, że w rzeczywistości świeca wygląda równie ładnie, jak to sobie wyobrażałam. W dodatku posiadała ona ekologiczny, drewniany knot. Sprzedawca zapewniał, że jest ona bardzo wydajna i będzie paliła się nawet do kilkudziesięciu godzin. Na szklanym pojemniku zostały również wygrawerowane imiona pary młodej.