Krakowscy projektanci wnętrz znani na całym świecie

 

Mówi się, że Kraków jest miastem artystów. Sztuka w Krakowie objawia się nie tylko w muzyce, malarstwie lub rzeźbie. Aranżacje wnętrz to również forma sztuki, jednak jedną z jej cech jest użytkowość. Działalność krakowskich architektów wnętrz jest znana na całym świecie, dlatego mają oni wiele zamówień zagranicznych. Nasi architekci pracowali już na całym świecie.

Projekty wnętrz w Krakowie i na świecie

projektowanie wnętrz - krakówDo projektowania wnętrz w Krakowie podchodzi się bardzo nowocześnie. Bardzo modne są modernistyczne lub industrialne wystroje. Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz – Kraków jest świetnym przykładem na to, jak wiele może być tego typu aranżacji. Pewien krakowski architekt przyznał się do tego, że w samym centrum Krakowa ponad siedemdziesiąt procent zleceń to były wnętrza w takich klimatach. Ludzie na całym świecie wybierają minimalizm, który nie jest przytłaczający. Mieszkanie w domu lub mieszkaniu o aranżacji minimalistycznej jest dużo wygodniejsze, na przykład podczas sprzątania. Jeśli chodzi o zamówienia, znany architekt z Krakowa realizował już je w Paryżu, Mediolanie, Kopenhadze, a nawet w Dubaju. Jest to spore wyróżnienie i duża dawka doświadczenia, która zostaje przeniesiona na nasz ojczysty grunt. Poza takimi stylami część decyduje się na tradycyjny wystrój z dodatkami w postaci antyków. Architekci zajmują się także takimi pomieszczeniami, jednak elementy wystroju kosztują więcej, niż w przypadku poprzednich stylów.

Polska wiedzie prym w aranżacjach przez to, że nasi architekci to prawdziwi wizjonerzy. Polacy chętnie korzystają z ich projektów, lecz również na świecie cieszymy się ogromną popularnością. Możemy być dumni z pomysłowości krakowskich architektów, ponieważ tworzą oni pozytywną opinię o naszym kraju w świecie.