Kiedy warto kupić lajki na Insta?

Niegdyś kupowanie polubień na Instagramie nie spotykało się ze zbytnią aprobatą, jednakże czasy się zmieniły i biorąc pod uwagę to, jak obecnie działa ta platforma coraz więcej osób decyduje się zakupić lajki i też coraz częściej osoby te spotykają się ze zrozumieniem ze strony innych użytkowników. 

Zakup polubień na Instagramie

lajki instaInstagram to już nie ta sama platforma, co kiedyś. Jak wszystkie social media i on ewoluował niestety z nastawieniem na coraz większy zysk, a nie dobro wszystkich użytkowników. Dlatego dzisiaj coraz bardziej przychylnie spogląda się na osoby, które kupują lajki Insta niestety często nie pozostawia wyboru osobom, którym zależy na zbudowaniu rozpoznawalności w szybkim czasie przez wzgląd na posiadanie na przykład firmy. Niegdyś lajki kupowano tylko po to, aby móc pochwalić się przed znajomymi, ale dzisiaj zakup polubień ma nam nawet nie tyle co ułatwić, a w ogóle umożliwić bycie dostrzeżonym. Hashtagi obecnie dają zadowalające rezultaty jedynie osobom, które zyskały już pewną rozpoznawalność i mogą pochwalić się dużą ilością serduszek pod zdjęciami. W końcu to właśnie najpopularniejsze zdjęcia pojawiają nam się zarówno w sekcji z lupką, jak i właśnie pod hashtagami. Chcąc być zauważonym, ale mając jednocześnie małe konto nie mamy żywcem skąd wziąć tych polubień, a każdy z nas ma też ograniczoną ilość znajomych posiadających profile na Instagramie.

Najważniejszym w tym wszystkim jest to, aby kupować polubienia z głową. Na początku warto kupić ilość lajków będącą odzwierciedleniem jeden trzeciej tego, co na co dzień dostajemy. Wtedy nasz zakup nie wzbudzi żadnych podejrzeń ani ze strony innych użytkowników, ani ze strony samego portalu. Aby jednak nasz zakup przyniósł oczekiwane rezultaty pamiętajmy, by dalej stosować tagi.