Kawę Lavazza kupuję w dobrej cenie

Kilka lat temu kupiłem sobie profesjonalny i drogi ekspres do kawy. Bez tego czarnego i gorącego napoju nie potrafię funkcjonować, a najbardziej zawsze smakowała mi kawa z ekspresu. Kiedyś jeszcze piłem kawę mieloną, ale to nie to samo, co świeżo zmielone ziarna kawy w ekspresie. Każdego dnia wypijam kilka filiżanek, ale zawsze sypię do ekspresu te same ziarna.

Uwielbiam Lavazzę i piję ją od lat

lavazza qualita oroJak każdy smakosz małej czarnej, który do przygotowywania kawy korzysta z ekspresu, mam swoją ulubioną kawę. Piję ją od wielu lat i nic nie zanosi się na to, żebym miał zmienić swoje upodobania w tym zakresie. Uwielbiam włoską kawę, bo to w tym kraju poznałem kulturę jej codziennego spożywania. Podczas wycieczki do Włoch zachwyciła mnie swoim smakiem podawana w kawiarni lavazza qualita oro. Powiem szczerze, że smak tamtej kawy podawanej w maleńkiej włoskiej kawiarni pamiętam do dzisiaj. Na szczęście dzisiaj taką kawę mogę pić we własnym domu, bo ziarna tej kawy są do kupienia w naszych hurtowniach. A ja zawsze kupuję kawę w dobrej cenie, bo korzystam z hurtowni internetowej, która oferuje najlepsze ceny i największe rabaty dla stałych klientów. Za kilogramową paczkę tej Lavazzy płacę około pięćdziesięciu złotych. Jak można samemu sprawdzić to w sklepach ta kawa kosztuje znacznie drożej. Jeśli chodzi o mnie to zawsze robię zapas kawy na cały rok z góry. Dzięki temu nigdy mi jej w domu nie brakuje.

Na wycieczce objazdowej we Włoszech spróbowałem tamtejszej kawy. Po powrocie od razu kupiłem najlepszy ekspres do kawy, jaki tylko można było znaleźć w sklepach z elektroniką użytkową. Z Włoch przywiozłem sobie kilka torebek kawy, ale potem szybko odkryłem, że pyszną włoską Lavazzę można kupować również w naszych sklepach. A teraz zamawiam ją w hurtowni sprzedającej kawę online.