księgowość

Jednoosobowa działalność a program finansowo księgowy

Niektóre rozwiązania są przeznaczone dla większych firm, inne z kolei dla mniejszych. Na pewno nie warto stosować takich bardzo uniwersalnych sposobów, bo po prostu te bardziej dopasowane mogą dać lepsze efekty.

Księgowość jest ważna w biznesie

księgowośćTak się więc ostatnio zastanawiałam, czy może dla mojej działalności dobrze byłoby mieć program finansowo księgowy, który sobie upatrzyłam. Jest on niby dedykowany specjalnie dla małych przedsiębiorstw, więc tak jakby do mojego. Jest dość intuicyjny, więc to mi się też podoba, bo nigdy nie byłam zbyt technicznym umysłem. Nie bardzo orientuję się we wszystkich nowinkach i program księgowy musi być dla mnie naprawdę prosto skonstruowany, żebym wiedziała, o co dokładnie chodzi w jego obsłudze. Ten, który oglądałam wygląda całkiem nieźle. Nawet trochę spróbowałam go w wersji demo. Niepotrzebny byłby mi wówczas już program magazynowy do kompletu, bo tam gdzieś w funkcjonalnościach także są pewne rozwiązania, mogące zastąpić taki program. Dla mnie byłaby to cudowna sytuacja. Nie musiałabym się martwić o dodatkowe abonamenty, a moja firma dopiero się rozwija, więc każdy pieniądz się liczy. Kiedy się prowadzi całą działalność samodzielnie, nie trzeba mieć naprawdę dużo jakichś zaawansowanych systemów. Ja dopiero zaczynam z moim sklepem internetowym, więc na razie nie mam w ogóle pracowników.

Muszę sobie radzić sama i wiem, że dobre oprogramowanie dla firm jest mi w stanie naprawdę bardzo w tym pomóc. Chyba więc będę korzystała z tego wybranego systemu. Wydaje się w porządku.

Więcej o programie księgowym, jak i samej księgowości mozna znaleźć na stronie https://mksiegowa.pl