Innowacyjne oprogramowanie dla gastronomi

Dobrze prosperująca restauracja potrzebuje profesjonalnego wsparcia. Zawsze najważniejsi są ludzie i ich kwalifikacje, ale bez dobrego zarządzania, firma nie będzie odnosić sukcesów, a klienci nie będą chcieli w niej jeść.

Skuteczny program PC-Gastronom

skuteczne oprogramowanie pc-gastronomRestauracje i bary serwujące posiłki mają specyficzny charakter działalności i wymagają wielopoziomowego wsparcia, aby klienci oraz sami pracownicy byli zadowoleni. W obecnych czasach już żaden punkt gastronomiczny nie funkcjonuje bez odpowiedniego programu informatycznego, który pozwala na łączenie kuchni, sprzedaży, zamówień i magazynu. Bez wątpienia sprawne realizowanie zamówień klientów i ich obsługa jest bardzo ważna, bo ma kluczowe znacznie dla gości, a w tym celu przydaje się skuteczne oprogramowanie PC-Gastronom. Jest to prosty i intuicyjny program do prowadzenia sprzedaży w gastronomii w systemie kasowym. Może on działać na jednym stanowisku albo na ich sieci, dzięki czemu będzie pasować do małej knajpki, jak również do sieciowej restauracji z dużym lokalem. Docelowo jest on dostosowany do obsługi na ekranach dotykowych, ale jest możliwość skonfigurowania go do pracy na klasycznej klawiaturze. Przy użyciu tego oprogramowania, kasjerzy mogą dowolnie dzielić lub łączyć rachunki kelnerskie, a nawet tworzyć wstępne zamówienia, które później mogą być zamieniane w paragony fiskalne lub usuwane z systemu. Równie dobrze w PC-Gastronom kasjerzy mogą z pozycji kasy wystawić fakturę dla klienta, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Nie da się w kilku zdaniach wymienić wszystkich zalet oprogramowania PC-Gastronom, albowiem jest ich tak dużo. Dzięki swobodnej konfiguracji, możemy je dostosować do indywidualnych potrzeb danego punktu gastronomicznego, co jest dużym ułatwieniem.