Gdzie w Łodzi dostanę buty Memo?

Jak ten czas leciał. Moje dziecko dopiero co się urodziło, a już zaczynało stawiać pierwsze kroki. Zbliżało się lato i wiedziałam, że z pewnością będę spędzała z nim dużo czasu w ogrodzie i na placach zabaw. Musiałam więc kupić mu odpowiedni buty. Zależało mi na tym, aby były to buty dopasowane do jego małej stópki, w pełni odpowiadające jego potrzebom i wygodzie.

Kupno butów Memo w sklepie w Łodzi

buty memo - ŁódźWiedziałam, że najlepsze dla mojego dziecka będą buty Memo – Łódź to duża miejscowość, dlatego bez problemu znalazłam sklep, który posiadał takie obuwie w swojej ofercie. Sklep ten znajdował się w samym centrum Łodzi, blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego udałam się tam w pierwszej wolnej chwili. Znalazłam tam duży wybór butów ortopedycznych i profilaktycznych Memo. Wszystkie bardzo mi się spodobały. Mogłam wybierać w wielu różnych wzorach, kolorach i modelach. Zdecydowałam się zakupić mojemu dziecku letnie sandałki oraz trampki. Sprzedawczyni doradziła mi buty, które z pewnością będą wygodne i praktyczne dla mojego synka. Były to buty do nauki chodzenia, które gwarantowały że dziecko wyrobi sobie prawidłową postawę ciała i będzie odpowiednio stawiać stopy. Są one nie tylko wygodne i praktyczne, ale także bezpieczne. Posiadają wszelkie certyfikaty dotyczące obuwia dziecięcego, a także są rekomendowane przez lekarzy ortopedów.

Zdecydowałam się je jak najszybciej zakupić, ponieważ były akurat dostępne w promocji i w rozmiarze, który pasował na mojego synka pozostała już tylko jedna sztuka. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Buciki okazały się niezwykle wygodne. Można je było tak łatwo wsunąć na stopę dziecka, że już wkrótce synek zaczął sobie z tym radzić samodzielnie. Byłam bardzo zadowolona.