Gdzie szukać noclegów?

Jeśli nadal zastanawiasz się nad tym, czy warto pojechać w góry zimą to zapewniam cię, że warto. Jeszcze jakiś czas temu sama myślałam, że to strata czasu i pieniędzy dla kogoś, kto na nartach nie jeździ a nauczenie go tego graniczy z cudem. Jednak już teraz sama wiem jak bardzo się myliłam. 

Zimowe szaleństwo w Zakopanem

noclegi w ZakopanemZakopane to miasto, które w swoich wszelakich rozrywkach znajdzie coś odpowiedniego dla każdego, nawet tych, najbardziej wymagających. Jak się okazuje w naszym kraju panuje złudne myślenie, że góry zimą nadają się tylko dla osób, które potrafią jeździć na nartach. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że Zakopane to nie tylko nowoczesne trasy do zjazdów i wyciągi. To również historią, którą należy poznać. W tym mieście działa również wiele restauracji, które oferują swojskie i tamtejsze jedzenie. Musicie uwierzyć mi na słowo, że nie ma nic lepszego od tradycyjnej kwaśnicy podawanej po staropolsku. Niby wszystkie dania, jakie tam znajdziemy możemy znaleźć w innych miejscach w kraju, ale nigdzie nie smakują tak dobrze. Zakopane to również niezwykle rozwinięta strefa, która jest w stanie zapewnić miejsca noclegowe wielu turystom. Takie noclegi w Zakopanem bardzo często oferowane są przez tamtejszych mieszkańców. Bardzo często też mieszka się w ich domach. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie aby poznać kulturę górali od podszewki, od tej tradycyjnej i domowej strony. Warto również wspomnieć o tym, że górale są niezwykle gościnni. 

Zakopane to chyba jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast w naszym kraju. Chyba każdy potrafi pokazać na mapie gdzie to miasto się znajduje. I nic dziwnego, warto wiedzieć o nim jak najwięcej. Jest niezwykle urokliwe i klimatyczne. Niby mówi się o tym, ale warto do niego pojechać zimą aby samemu się o tym przekonać.