fotobudka

Fotobudka i różne pakiety usług

Niedawno musiałam zorganizować imprezę firmową. Mam dość wysokie stanowisko w przedsiębiorstwie i takie zadanie należało do moich obowiązków.

Fotobudka na imprezę integracyjną w Warszawie

fotobudkaOstatnimi czasy firma zatrudniła sporo nowych osób, więc tym bardziej wskazana była jakaś integracja, żeby się lepiej poznali. Z doświadczenia wiemy, że po prostu lepiej się wówczas pracuje. Ludzie nie boją się wtedy pytać, kiedy mają jakiś problem czy czegoś nie rozumieją. Jest to bardzo ważna rzecz, bo wtedy pracodawca nie musi się martwić o różne sprawy. Ludzie są bardziej skuteczni w działaniu. Też utożsamienie z firmą okazuje się wtedy lepsze. Generalnie warto robić takie spotkania co jakiś czas. Robiłam tę imprezę i stwierdziłam, że przyda się fotobudka-Warszawa. Jeszcze tego elementu nie wypróbowaliśmy, a to zawsze będzie dodatkowa atrakcja. Budżet mi na to pozwalał, więc postanowiłam zobaczyć, jaka jest oferta w Warszawie. Foto budka była dość popularna, więc też i firm było dużo. Oferowały one też różnorodne pakiety. Nie mogłam się przez jakiś czas zdecydować. Nie chciałam brać jakiegoś większego pakietu, bo tak naprawdę niepotrzebna nam była aż tak kompleksowa obsługa. Wystarczyło, że mielibyśmy potem pamiątkowe zdjęcia na pendrivie, a do zdjęć zabawne rekwizyty i jakieś ciekawe tło. Nie miałam wielkich wymagań. W końcu wybrałam firmę, która oferowała fotobudkę w korzystnej cenie. Fotobudka na wesele była dla nich standardem, a na imprezy firmowe jednak jeździli rzadziej.

Niczego to jednak nie zmieniało. Dostosowali się bardzo do moich wymagań. Naprawdę byłam zadowolona i z fotobudki i z całej imprezy. Wszyscy ją dobrze wspominają.