Eleganckie siatki zgrzewane

Nowoczesne metody sposoby obróbki metale umożliwiają tworzenie eleganckich rozwiązań, które świetnie komponują się z różnego typu przestrzeniami. Dzięki stosowaniu nowych metod produkty zyskują także dodatkową wytrzymałość na uszkodzenia techniczne jak i niekorzystne warunki atmosferyczne, co wynika ze stosowania otuliny PCV.

Zastosowanie siatek zgrzewanych

siatka zgrzewana nierdzewnaTen typ siatek jest chętnie wykorzystywany od siatek plecionych w różnego typu przestrzeniach. Siatka zgrzewana nierdzewna jest o wiele bardziej estetyczna oraz wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie komponuje się z różnego typu przestrzeniami. Dzięki wykorzystaniu otuliny z PCV jest odporna także na złe warunki atmosferyczne. Produkcja siatki odbywa się poprzez stapianie drutu w miejscu łączenia, co pozwala na uzyskiwanie eleganckich rezultatów. Z tej uwagi może być wykorzystywana jako gotowy element, przeznaczony do budowy ogrodzeń. Łatwiejszy jest również montaż, co wynika z właściwości fizycznych siatki zgrzewanej. Jest ona o wiele bardziej sztywna, niż standardowa siatka pleciona, przez co nie ma potrzeby jej naciągania. Montaż odbywa się przy zastosowaniu odpowiedniego rodzaju listw. Dostępne są różne warianty wielkości oczek oraz kilka opcji kolorystycznych, co pozwala także na lepsze dopasowanie siatki do przestrzeni docelowej.

Siatki zgrzewanej są rozwiązaniem alternatywnym dla standardowych siatek plecionych. Odznaczają się przede wszystkim większą wytrzymałością. Są także produktem bardziej eleganckim. Dzięki specjalnej technice produkcyjnej, która polega na zgrzewaniu drutu w miejscu łączenia, siatki są bardzo wytrzymałe i żywotne. Dodatkowym atutem jest stosowanie otuliny z PCV, która dodatkowo wpływa na wytrzymałość siatki. Jest ona łatwiejsza w montażu niż siatka pleciona.