Dzień psa, czyli jak z nim świętowałem

Myślę, że większość z Was nie wie jakie święto jest 1 lipca. Dzień psa! Jeśli w Twoim domu jest jakiś psiak, to obowiązkowo powinieneś o tym wiedzieć. Razem z Maksiem (mój piesek), który towarzyszy mi już od trzech lat, udaliśmy się do salonu dla psów w Krakowie.

Strzyżenie może być świetnym prezentem dla swojego pupila w jego święto

strzyżenie psówChciałem, żeby mój pupil miał czym się pochwalić, a skoro ma długą sierść można by było coś z nią zrobić. Chociaż w tym salonie strzyżenie psów jest na bardzo wysokim poziomie, postanowiłem jednak zaoferować mojemu Maksiu odpowiednią fryzurę. Fryzjer dla psa zaproponował mi wiele możliwości, z których wybrałem, według mnie, najśmieszniejszą. Cały zabieg trwał około godziny. Maksiu o dziwo był grzeczny, starał pozostawać w bezruchu jak się o to jego prosiło, oczywiście zdarzały się chwile, w których absolutnie nie chciał współpracować, jednak nie było najgorzej, byłbym skłonny powiedzieć, że poszło bardzo dobrze. Nie myliłem się, fryzjer powiedział mi, że dawno nie współpracował z tak grzecznym pieskiem. Jestem naprawdę dumny z Maksia. Natomiast efekt końcowy był powalający! Fryzjer dla psów znakomicie wykonał swoją robotę. Jestem bardzo zadowolony, zaskoczył mnie pełen profesjonalizm, cierpliwość i umiejętności fryzjera dla psa. Jak dla mnie, cudo! Zrobiłem zdjęcie i wstawiłem na portal społecznościowy, a teraz Maksiu jest gwiazdą internetu.

Jestem ciekaw na jakim poziomie u nich jest strzyżenie psów (ich specjalność) skoro ich stylizacja przerosła wszelkie moje oczekiwania. Salon w Krakowie zdobył stałego klienta. Na pewno nieraz jeszcze tam zawitam razem z moim Maksiem.