Drużyna z własnymi koszulkami sportowymi

 

Należałem do drużyny piłkarskiej i amatorsko grałem w piłkę. Była to dla mnie idealna forma spędzania wolnego czasu i dawała mi mnóstwo przyjemności. Do mojej drużyny należeli świetni piłkarze i dlatego postanowiłem zorganizować jakiś mecz charytatywny.

Zamówienie koszulek sportowych dla członków drużyny

koszulka sportowa z nazwiskiemTakich amatorskich drużyn jak moja było sporo i wiedziałem, że znajdą się chętnie. Kiedy wszystko załatwiłem, to postanowiłem zainwestować w jakieś stroje dla chłopaków, bo póki co każdy grał ubrany jak mu się podobała. Jako drużyna musieliśmy przecież zaprezentować się odpowiednio na tych zawodach. Najlepsza w tej sytuacji byłaby koszulka sportowa z nazwiskiem dla każdego gracza i taki pomysł przedstawiłem chłopakom. Bardzo im się to spodobało, dlatego zadeklarowałem, że zlecę wykonanie takich koszulek. Odezwałem się do firmy, która mieściła się na moim osiedlu, ponieważ tam właśnie wykonywano nadruk na koszulkach. Koszulki mieli gotowe i tylko wybrałem te, które idealnie nadawały się do grania w piłkę nożną. Każda na plecach miała mieć nadrukowane nazwisko zawodnika. Upewniłem się jeszcze, że nie było literówek i zleciłem wykonanie koszulek. Odebrałem je po pięciu dniach i od razu zwołałem zebranie. Rozdałem chłopakom koszulki. Wszyscy byliśmy ubrani tak samo i prezentowaliśmy się jak profesjonalna drużyna piłkarska. Koszulki były wygodne i dobrze dopasowane, co dawało wszystkim ogromny komfort. Coś czułem, że uda się zająć dobre miejsce w tych zawodach charytatywnych.

Na zawodach były w sumie cztery drużyny i poprzez losowania zostały wytypowane te, które miały ze sobą grać. Moja drużyna wylosowała dość mocnego przeciwnika, ale chłopaki byli w świetnej formie i dzięki temu mecz udało się wygrać z przewagą dwóch goli.