Miałam dość spędzania świat z moją rodziną. Zawsze każdy się z każdym kłócił. Marzyłam o świętach gdzieś z dala od domu,a najlepiej- chciałam wyjechać za granicę. Nie za daleko,mogła być na przykład Słowacja, czy Austria. To takie polecane zimowe kraje, do których co roku zjeżdża się zawsze dużo turystów.

Wymiana pieniędzy w kantorze przed wyjazdem

kantor warszawa śródmieścieUdało mi się znaleźć piękny hotel na Słowacji, z jakimiś gorącymi wannami na zewnątrz, atrakcjami i wyżywieniem. Postanowiłam wybrać się tam z przyjaciółką i moim narzeczonym. Jednak, żeby tam jechać musiałam wymienić pieniądze. Znałam kantor warszawa śródmieście, w którym pracował miły pan, który zawsze miał niskie ceny za 1 euro. Oczywiście zależnie od panującego kursu, ale starał się zawsze być konkurencyjny dla innych kantorów. Musiałam wymienić dość sporo, żeby mieć na różne wydatki na miejscu. Trzeba było kupić pamiątki i jakieś drobiazgi dla siebie, a do tego euro jest niezbędne. Dobrze, że akurat pan miał jeszcze otwarte, kiedy się tam wybrałam, bo leciałam po pracy i miałam już mało czasu. Wyjazd organizowałam na kilka dni przed, więc musiałam się ze wszystkim spieszyć. Na szczęście, jako nieliczny z kantorów, ten jest zawsze otwarty bardzo długo. Udało mi się więc załapać na wymianę. Postanowiłam wymienić więcej niż planowałam wydać, z tego względu, że zawsze mogę potem z powrotem przywieźć pieniążki na wymianę, a jak będę ich miała za mało na miejscu, to wtedy problem.

Każdemu, kto wybiera się na wakacje, polecam kantor w śródmieściu. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, pan jest bardzo uczciwy, więc nie ma się co zastanawiać, można się już zaczynać pakować i w drogę. Mam nadzieję, że mój wyjazd będzie udany i w końcu sobie troszkę odpocznę od rodzinnych świąt w moim domu.