Dobra włóczka zakupiona w sklepie internetowym

Moją pasją od dawna są robótki ręczne. Szydełkowaniem zaraziła mnie w dzieciństwie moja babcia, u której spędzałam popołudnia po zajęciach w szkole. Wspólnie wykonywałyśmy nieskomplikowane projekty, które później pokazywałam swoim rodzicom.

Włóczka na ciepły koc

włóczka sklep internetowyTeraz gdy jestem już dorosła z wielką radością czekam na czas, w którym będę miała chwilę na to by usiąść w swoim miękkim fotelu i zacząć szydełkować. Oprócz szydełkowania wykonuje również ręcznie plecione ciepłe koce. Moja pasja do robienia koców zaczęła się oczywiście przypadkiem. Jakiś czas temu przeglądając internet znalazłam film opisujący krok po kroku jak wykonać własny koc z grubej wełny lub włóczki. Jako że wakacje się kończą i w ogrodzie jest coraz mniej pracy stwierdziłam, że jest to bardzo dobry pomysł na chłodniejsze i coraz ciemniejsze wieczory. Jednak zanim zaczęłam wykonywać własny koc musiałam poczytać wiele poradników oraz obejrzeć sporo filmików instruktażowych. Chciałam aby mój koc był również narzutą na łóżko w sypialni. Po tym jak zdobyłam wiedzę teoretyczną postanowiłam kilka razy przećwiczyć wykonywanie splotu. Zależało mi na tym żeby splot był prosty i łatwy w wykonaniu. Po kilku próbach praktycznych postanowiłam zakupić materiały. W tym celu w wyszukiwarkę wpisałam gruba włóczka sklep internetowy i czekałam na propozycje, jakie mi wyskoczą. Trafiłam na sklep, który w swoim asortymencie miał duży wybór różnego rodzaju włóczek. Byłam zachwycona jak wiele kolorów i rodzajów włóczek posiadają. Po ponad półgodzinie poszukiwań dokonałam zamówienia. Z niecierpliwością czekałam na kuriera aby zacząć prace nad moim ciepłym kocem.

Gdy tylko włóczka dotarła ochoczo zaczęłam prace nad kocem. Zakupiony materiał był bardzo dobry jakościowo i prace przy ciepłym kocu były bardzo przyjemne. Gdy tylko skończyłam nie mogłam przestać patrzeć na intensywny kolor włóczki i jej idealną strukturę.