Dlaczego warto powiększyć usta kwasem hialuronowym?

 

Odkąd pamiętam zawsze miałam kompleksy na punkcie małych ust. Dopóki byłam dzieckiem można było uznać je za urocze i właśnie dziewczęce, jednakże w późniejszym okresie czasu, zaczęły mi wadzić. Korzystałam z wielu metod ich powiększania, ale tylko jedna zdała swój egzamin.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

kwas hialuronowy szczecinNigdy nie uważałam, że małe usta mogą być kobiece. Nie mówię tutaj o małych lecz pełnych wargach, a o takich, które ja posiadałam, czyli prawie niewidocznych. Starałam się je powiększać na różne sposoby. Na początku eksperymentowałam z makijażem, ale umalowanie symetrycznie ust i dodatkowo powiększenie ich zajmowało mi mnóstwo czasu, a i tak makijaż ten nie był trwały. W dodatku wydawało mi się, że wyglądam jak klaun. Potem zaczęłam stosować popularne w internecie i owianą złą sławą metody nienależące do najbezpieczniejszych. Być może powiększały nieco usta, ale na krótką chwilę. W osiągnięciu mojego celu pomógł mi dopiero kwas hialuronowy Szczecin posiada klinikę w której każdy z nas może poddać się takiemu zabiegowi. Nie jest on bolesny, a po zejściu opuchlizny efekty potrafią przejść najśmielsze oczekiwania. Początkowo chciałam naprawdę mocno powiększyć swoje usta, ale zdałam się na doświadczenie kosmetyczki i zgodziłam się na wstrzyknięcie niewielkiej ilości kwasu. Nie sądziłam, że tak z pozoru niewielkie powiększenie ust może jednocześnie dać tak spektakularne efekty, które całkowicie wyleczyły mnie z kompleksu małych ust.

Ogromną zaletą tej metody jest nie tylko czas trwania efektów, ale również fakt, że kwas hialuronowy stanowi naturalną substancję w naszym organizmie. Oznacza to, że nie dostarczamy mu ciała obcego, lecz po prostu dodajemy związku, który i tak w nim występuje. Sprawia to, że zabieg jest bezpieczny i jak najbardziej zbliżony do naturalnego. 

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl