Czyszczenie tapicerki auta na sprzedaż

Zdecydowałam się sprzedać swoje stare auto, żeby kupić nowsze. Raczej nie celuję w auta z salonu, raczej jakieś z młodszego rocznika w lepszym stanie technicznym. Jak sprzedam swoje auto i dołożę do tego oszczędności to akurat będzie na model, który mnie interesuje.

Czyszczenie tapicerki poprawiło jej wygląd

czyszczenie tapicerki w WarszawieŻeby jednak dostać dobrą cenę za swój samochód to musiałam się napracować, by doprowadzić go do lepszego wizualnie stanu. Umycie z zewnątrz to był najmniejszy problem. Pojadę na myjkę samoobsługową i gotowe. Gorzej było ze środkiem. Deskę rozdzielczą przetrę ścierką nasączoną płynem myjącym, dywaniki umyję też na myjce, opróżnię wszystkie schowki. Tapicerce nie wystarczy jednak zwykłe odkurzanie. Woziłam tym samochodem różne rzeczy, od zakupów spożywczych po materiały budowlane potrzebne koleżance. Miała ona wiele plam i odbarwień. Nie wiedziałam czy coś się da z tym zrobić. Sama nie wiedziałam nawet jak się zabrać za jej wyczyszczenie po odkurzeniu. Czy wziąć środek do prania dywanów czy taki jak do ubrań? W końcu zdezerterowałam i wolałam pojechać samochodem do siedziby firmy która profesjonalnie wykona dla mnie czyszczenie tapicerki w Warszawie. Oni tam na pewno mają lepsze środki piorące i myjące, mają jakieś myjki czy odkurzacze piorące, nie wiem co się tam używa do prania tapicerki. Z pewnością będzie ona czysta, będzie ładnie pachniała, a nawet jak gdzieś będzie przetarta czy odbarwiona to i tak zrobi dobre wrażenie na kupującym który będzie oglądał samochód.

W końcu siedzenia zajmują największą powierzchnię, warto zadbać o nie od strony wizualnej. Byłam bardzo zadowolona z efektów jej wyprania. Zniknęły nawet plamy których jak sądziłam nie da się usunąć. Teraz spokojnie mogę zrobić zdjęcia swojemu samochodowi i wystawić je w internecie na sprzedaż.