Chwila relaksu w kabinie prysznicowej z hydromasażem

Wysokiej jakości kabiny prysznicowe z hydromasażem mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Takie kabiny mają zazwyczaj nie tylko funkcję hydromasażu, ale często też kąpieli parowej. Kabina pełni więc funkcję nie tylko samego prysznica, ale również sauny parowej.

Hydromasaż, kąpiel parowa i chromoterapia w kabinie prysznicowej

sklep oferujący kabiny z hydromasażemW kabinie może znajdować się nawet taboret, który będzie przydatny zwłaszcza wtedy, kiedy skorzystamy z funkcji kąpieli parowej. Taki relaks w kabinie prysznicowej to pełna przyjemność. Panel sterowniczy służy do tego, by wybrać dla siebie odpowiednią funkcję hydromasażu oraz pary wodnej. W profesjonalnych kabinach znajduje się nawet 6 dysz do hydromasażu. Dzięki tym dyszom woda docierać może do każdej części ciała. Wymiary kabiny są najczęściej spore. Ma być ona wygodna. Profile wykonane są z materiałów srebrzonych, czyli takich, które nie niszczeją tak szybko. Dodatkowo szkło jest transparentne i hartowane. Użytkujący kabinę może wybrać sobie wysokość temperatury pary i wody. W cenie zazwyczaj znajduje się też możliwość modyfikacji szkła Glass Protect. Sklepy sprzedają kabiny kompletne, czyli kabiny prysznicowe z brodzikiem. Czasem brodzik jest na równi z podłogą. Taki sklep oferujący kabiny z hydromasażem najczęściej oferuje też gwarancję na kabinę prysznicową i jej działanie. Panel elektroniczny w kabinie posiada wyświetlacz LED. Kabiny posiadają baterie termostatyczne. Z boków znajdują się dysze strumieniowe. Z kolei u góry znajduje się dysza deszczowa. Do tego jest jeszcze słuchawka prysznicowa, która posiada wiele funkcji.

W kabinie można włączyć radio czy własną muzykę, korzystając z wodoodpornych głośników. Są też kabiny, w których można skorzystać z funkcji, jaką jest chromoterapia! Masaż boczny, masaż stóp, pleców, bicze szkockie i znacznie więcej – to znajduje się w kabinach z hydromasażem.