Chłopakowi podarowałam koszulkę na walentynki

 

Karol zawsze mi się bardzo podobał, ale nie miałam odwagi, żeby go zagadać. Przez dwa lata byliśmy dobrymi znajomymi i jak zaczęły się kręcić koło niego dziewczyny to postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Od tamtego czasu stanowiliśmy udaną parę i byłam szczęśliwa.

Bawełniana koszulka dla chłopaka

bawełniane koszulki dla zakochanychWielkimi krokami zbliżały się walentynki i postanowiłam zrobić swojemu chłopakowi jakiś wyjątkowo fajny prezent. Zawsze podobały mi się bawełniane koszulki dla zakochanych i na taki właśnie prezent się zdecydowałam. Teraz w sklepach było mnóstwo gadżetów dla zakochanych z okazji walentynek i wiedziałam, że znajdę jakieś fajne koszulki. Udałam się do sklepu w centrum miasta, gdzie mieli różne koszulki i wiedziałam, że takie dla zakochanych także dostanę. Znalazłam od razu fajny komplet koszulek dla pary i zdecydowałam się na ich zakup. Wiedziałam, że Karolowi ten pomysł się spodoba, ponieważ już kiedyś wspominał o takich koszulkach. Znałam jego rozmiar i dzięki temu mogłam wybrać odpowiednią dla niego koszulkę. W dniu czternastego lutego umówiliśmy się na spotkanie w naszej ulubionej restauracji. Miałam na sobie ubraną bawełnianą koszulkę a w torebce prezentowej miałam koszulkę dla Karola. Prezent od razu mu wręczyłam a on z ogromną ciekawością sprawdził co dostał. Koszulka bardzo mu się spodobała. Poszedł nawet do łazienki, żeby ją od razu założyć. Siedzieliśmy razem przy stoliku w takich samych koszulkach i wszyscy zwracali na nas uwagę. Byłam tego dnia naprawdę bardzo szczęśliwa.

Karol oświadczył mi się w walentynki a ja się zgodziłam. To był mój wymarzony partner i nie wyobrażałam sobie życia bez niego. Wiosną przyszłego roku bierzemy ślub i już nie mogę doczekać się tego dnia. To będzie najpiękniejszy dzień w moim życiu.