Biżuteria ślubna

Naszyjniki, kolczyki bransolety… Która kobieta tego nie lubi? Chyba taka nie istnieje. Ręcznie wykonane, misternie zdobione lub wręcz przeciwnie – skromne i minimalistyczne. Dowolny sklep jubilerski oferuje mnóstwo kobiecych ozdób. Ceny może nie zachęcają do kupna, ale jest w życiu taki dzień, kiedy koszty się nie liczą…

Ślubne komplety biżuterii

komplet biżuterii ślubnejWiększość kobiet wyobraża sobie dzień ślubu jako wspaniałą, niemalże bajkową uroczystość. Wymaga to odpowiedniej oprawy w postaci pięknej sukni, fryzury i dodatków. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach…To właśnie dodatki decydują o całym charakterze ślubnej kreacji. Ważną rolę odgrywa w tym wypadku komplet biżuterii ślubnej. Musi to być coś wyjątkowego. Wybór kruszcu zależy od preferencji panny młodej. Panie wybierają zwykle srebro lub złoto. Część z nich chce dopasować biżuterię do koloru obrączki,  a pozostałe się tym nie przejmują. Komplet biżuterii ślubnej składa się najczęściej z naszyjnika oraz bransoletki. Osobno można dobrać też pasujące kolczyki. Sklepu jubilerskie proponują wyroby wysokiej jakości. Wszystko po to, by uświetnić tę wyjątkową okazję. Naszyjnik może być wykonany z włoskiego srebra lub wysokiej próby złota – do wyboru klasyczne żółte lub różowe i białe. Naszyjniki ślubne są zazwyczaj delikatne, ale za to można poszaleć z kolczykami. Panie wybierają klasyczne wkręcane lub długie zwisające na zapięciu typu pałąk. Oba rodzaje są lekkie i nie czuć ich na uszach. Ostatnim krzykiem mody są ozdobne nausznice. Przykuwają wzrok jak nic innego.

Możliwości jest sporo. Sklepy wcale nie ułatwiają wyboru, ponieważ dostępny towar aż razi w oczy swoim blaskiem i różnorodnością. Wybór jest naprawdę ciężki. Lepiej więc zawczasu przejrzeć katalogi i wybrać się na zakupy z określoną wizją.