Biustonosze w dużych rozmiarach

Zastanawiając się nad atrybutami kobiety, wiele z nas wskazuje ładne włosy, zadbaną cerę i zgrabne nogi. Mężczyźni postrzegają tę kwestię nieco inaczej. Nie da się ukryć, że znaczenie ma także biust. Jako właścicielka okazałego biustu, jeszcze do niedawna miałam wielki problem z doborem odpowiedniej bielizny.

Biustonosz w dużym rozmiarze

biustonosze duże rozmiaryNie posiadałam się z radości, kiedy w moim mieście powstał salon z bielizną. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ z rozdawanych wcześniej ulotek o treści: biustonosze duże rozmiary, wynikało, że to asortyment wprost dla mnie. Niecierpliwie czekałam na wielkie otwarcie sklepu. Chyba nie muszę dodawać, ze byłam pierwszą klientką? Przyjęto mnie bardzo miło, a ekspedientka natychmiast zmierzyła mnie i fachowym okiem oceniła, jaki fason byłby dla mnie odpowiedni. Byłam zdziwiona, kiedy przyniosła mi kilka modeli do przymiarki. Myślałam, że na mój biust znajdzie się jeden, maksymalnie dwa, a tu taka niespodzianka… Ekspedientka dobrze mi doradziła, a napis z ulotki o dużych rozmiarach okazał się prawdą. Dzięki atrakcyjnej promocji, udało mi się zakupić kilka sztuk. Z pewnością będę tu wracać. Miła obsługa, fachowa pomoc i szeroki wybór sprawiły, że od razu polubiłam to miejsce. Kobiety z większym biustem już nie muszą  się „wciskać” w za małą bieliznę! Moją uwagę zwrócił także wybór kolorów – osobiście nie przepadam za klasycznymi biustonoszami w kolorze bieli lub czerni. Lubię mocne, wyraziste kolory, choć nie unikam tez pasteli. To wszystko znalazłam w tym sklepie. 

Odkąd chodzę w dobrze dobranej bieliźnie, moje samopoczucie od razu uległo poprawie. Niby mała rzecz, a tak istotna… Warto poszukać sklepów z szerokim asortymentem. Dzięki temu jet szansa udanych zakupów, a co za tym idzie – dobrego samopoczucia….