Balustrady balkonowe

Balkon, to szczególnie w okresie letnim, miejsce spotkań ze znajomymi i rodziną, szczególnie, jeżeli mieszkamy w bloku, gdzie często jest to jedyna możliwość spędzenia kilku chwil na świeżym powietrzu. To samo odnosi się do tarasu w domkach jednorodzinnych, na których możemy w ciepły wieczór schronić się przed letnią burzą. Warto więc zadbać o jego odpowiednie urządzenie, a głównie bezpieczeństwo, jakie dają dobrze wykonane i zamontowane balustrady.

Poręcze ze stali nierdzewnej

Najładniejsze, nowoczesne, najdługowieczniejsze SA balustrady ze stali nierdzewnej. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane, nie musimy się martwić o korozję wywołaną przez wilgoć, czy osłabienie materiału, ze względu na wahania temperatury.poręcze ze stali nierdzewnej
Poręcze ze stali nierdzewnej, produkowane są z materiału o bardzo wysokiej jakości, czasami warto wręcz wybrać ciut droższą opcję, ale mieć pewność, że barierka będzie bezpieczna dla nas i dla wszystkich członków naszej rodziny. Balustrady ze stali nierdzewnej, są też często wypełniane różnego rodzaju materiałami. Mogą to być układy profili, linek, rurek, bezpieczne, hartowane szkło, drewno, plexi, poliwęglan, czy odpowiednie siatki. Poręcze wykonane ze stali nierdzewnej, to także możliwość uzyskania pięknego efektu podświetlenia, dzięki zamontowaniu na nich siatek lampek. Stal nierdzewna w bardzo wdzięczny sposób odbija światło, a zastosowanie do oświetlenia na przykład lampek LED, nie będzie się wiązało z dodatkowym przyciąganiem komarów czy innych uciążliwych owadów, gdyż nie emituje zachęcającego dla nich promieniowania.