Atrakcyjne tory przeszkód

Od jakiegoś czasu prowadzę własną firmę, na której otwarcie zdecydowałam się całkiem niedawno, bo dwa lata temu. Zainspirowała mnie do tej decyzji moja poprzednia praca, w której zajmowała się pomocą przy organizacji różnego rodzaju eventów. Były to przede wszystkim wydarzenia w postaci pikników dla firm, często bardzo duże, za które poszczególne firmy płaciły ogromne pieniądze.

Dmuchane tory do wypożyczenia

ogromne tory przeszkód na imprezyCzęsto inspiracja na zrobienie czegoś wyjątkowego w życiu przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Tak było w moim przypadku. Kiedy pracowałam w firmie eventowej zorientowałam się, jak duże zapotrzebowanie jest na tego typu usługi. I postanowiłam otworzyć własną firmę tego typu. Prowadzą ją do dzisiaj, co chwilę poszerzając swoją ofertę. Ostatnio dołączyłam do niej ogromne tory przeszkód na imprezy, które są dedykowane przede wszystkim dorosłym. Takie tory przeszkód cieszą się ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród osób dorosłych, ale doskonale bawią się na nich również dzieci. Osoby prowadzące różnego rodzaju animacje dla dorosłych i dzieci na imprezach firmowych często organizując różne rywalizacje drużynowe lub indywidualne, polegające na tym, że trzeba jak najszybciej przejść dany tor przeszkód. Oprócz dmuchanych torów przeszkód, często firmy zamawiają u nas dmuchane zamki oraz inne nadmuchiwane atrakcje, które wywołują uśmiech na twarzach dzieci. Na pewno każdy z nas, kiedy był dzieckiem, uwielbiał zabawy na takich dmuchanych atrakcjach.

We wakacje z roku na rok organizowanych jest coraz więcej wydarzeń, które firmy organizują dla swoich pracowników. Ja od niedawna prowadzę firmę, która zajmuje się organizacją takich wydarzeń. Pomagam organizować różne atrakcje, zapewniam catering i udostępniam możliwość wypożyczenia na przykład dmuchanych torów przeszkód.